BAHÇEŞEHİR

Küçükçekmece gölünün kuzey batısında yer alan ve şehri bahçe olarak da bilinen Bahçeşehir, son 15 yıl içinde TOKİ etkisiyle de düzenli büyüme gösteren bir uydu kenttir. 50 binden fazla nüfusu vardır ve nüfusun büyük bölümünün çok yüksek gelire sahip kişilerden oluştuğu bilinmektedir. İş ve ticaret merkezi konumunda olması, bunun yanında lüks konaklama fırsatları zamanla bu şekilde bir gruplaşmaya neden olmuştur.  İstanbul şehir merkezinden 25 km kadar uzaktadır ve TEM Otoyolu ile şehirdeki tüm semtlere kesintisiz bağlantı durumu vardır. Türkiye’nin en büyük yapay göletini de barındıran ilçe, özel okullar, sosyal faaliyet alanları gibi birçok konuda ciddi bir başarı elde etmiştir. Başka bir yerden ilçeye gelmek istediğinizde ya da farklı bölgeye taşınmak için Bahçeşehirde nakliye firması için talepleriniz iletebilirsiniz. 

Sigortalı Evden Eve Taşıma

Ev ya da iş yeri taşıma işlemleri için Bahçeşehir evden eve nakliye firmamıza güvenle başvuru yapabilirsiniz. Her taşıma işleminde sigortalı olarak nakliye hizmeti verilmektedir. Bu uygulamada taşınmaya karar verilmesinin ardından işlem öncesinde liste hazırlanması için ekspertiz gelir.  Sonradan çıkması muhtemel sorunların sigorta tarafından karşılanması adına bu liste hazırlanır.  Sigorta kapsamını ve diğer detayları kabul eden müşterilerimiz belirledikleri zamanda eşyalarını hazır bulundurlar. Gereken ambalaj işlemleri yapılır ve özenle taşıma süreci başlar. İş yerlerinde evrak ve hassasiyeti olan eşya konularında da ayrıca gerekli özen verilmektedir.  Banka, ofis, fuar alanı, fabrika gibi yerlerdeki eşyalar sorunsuz taşınır. Ayrıca yüksek katlar için asansörlü taşıma hizmeti de verilmektedir.

Eşya Depolama

Bir süre için eşyalarınızın bir yerde bekletilmesi gerektiğinde firmamıza başvuru yaparak hizmet alabilirsiniz. Örneğin işinize bir süre ara verecekseniz ve bu sürede büyük kiralar ödemek istemiyorsanız, bazı özel parçalar için kendinize özel bir eşya alanı olsun diyorsanız bu hizmetten sorunsuz biçimde yararlanabilirsiniz. Bahçeşehir eşya depolama hizmeti kapsamında özel alana saygı prosedürü dikkate alınmaktadır. Yani eşya çokluğuna göre bir alan belirledikten sonra güven içinde kalacağı ve diğer kişilerin alanına girmeyeceği garantisi verilir. Çevresel koşullara karşı sağlıklı bir alanda koruma sağlanır.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir Ev Taşıma

Bahçeşehir Evden Eve

Bahçeşehir Nakliye

Bahçeşehir Nakliyat Yazicioglu

Bahçeşehir Eşya Taşıma

Bahçeşehir Ofis Taşıma

Bahçeşehir Eşya Depolama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi