BAŞAKŞEHİR

İstanbul’da 2008 yılından beri ilçe olan Başakşehir, 350 binden fazla nüfusu ile varlığını devam ettirir.   Şehrin biraz dışında kalmasıyla bilinen ilçe, ulaşım açısından sağlanan rahatlıklarla bu etkiyi azaltmaya çalışmakta.  Bölgede nüfusun yaş dağımı farklı şekillerde görülmektedir. Ancak eğitim düzeyinin genel olarak yüksek olduğu görülebilir. Ülkenin en büyük organize sanayi bölgelerinden birine ev sahipliği yapan ilçe, istihdam olanakları açısından 300 bin kadar kişiyi bu bölgede çalıştırmaktadır. Yani nüfusun çok büyük bölümü organize sanayide çalışmaktadır. Her geçen gün kültürel faaliyetler konusunda daha fazla çalışma yer almaktadır. Çevredeki birçok uluslararası çalışan şirketlere yakın olan ilçe Tekno Parklara yakınlığı ile de bilinmektedir. Banliyö özelliği olan ilçede merkezi yerlere gelmek ya da merkezden ilçeye yerleşmek için Başakşehirde nakliye firması ile iletişime geçebilirsiniz. 

Başakşehir Evden Eve

Bir yerden başka bir yere eşyalarınızı güvenle taşıtmak için Başakşehir evden eve nakliye firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Güvenilir bir taşımacılık için aradığınız bütün nitelikler tek bir firma bünyesinde toplanmıştır. Taşıma öncesinde eşyalarınızın sigortalanması için eksper gelir ve liste hazırlayarak olası sorunlarda çözüm sunar.  Taşıma işlemleri sırasında eşyalarınızın herhangi şekilde zarar görmesi durumunda listeden gereken işlemler yapılır ve anlaşmalı firma zararı karşılar.

Ofis Taşıma

Sadece ev eşyalarının taşınması için değil aynı zamanda ofis malzemelerinin taşınması için de firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Başakşehir ofis taşıma işlemlerinde müşterilerin en değerli evrak ve malzemeleri güvenli biçimde bir yerden başka bir yere aktarılır. İşlem sırası hakkında fikir olması için öncelikle firmamıza başvuru yapılır ve sonra hangi gün hangi saatte taşıma işlemi yapılacağına karar verilir. Detaylı listenin çıkarılması vs. işleminden sonra eşyalar zarar görmeyecek biçimde ambalajlanır ve verilen saatte gideceği yere götürülür.

Trafik, hesapta olmayan teknik aksamalar dışında süre sorunu olmaksızın teslimat yapılır.  Firmamız sadece eşya taşımaktan daha fazlasını yaptığının, bir değer oluşturduğunun bilincindedir. Taşıma dışında ekstra hizmetlerimize de göz atabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti ile beklemede kalması gereken malzemeler için güvenli bir alan ayarlayabilirsiniz. Yine yüksek katlara olan taşımalarda asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz.  Her hizmette maksimum verim alınacaktır.

Başakşehir  Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Taşıma

Başakşehir Eşya Taşıma

Başakşehir  Evden Eve Nakliyat

Başakşehir  Yazicioglu Nakliyat

Başakşehir Eşya Depolama 

Başakşehir Ofis Taşıma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi