BEYLİKDÜZÜ

İstanbul’un batı kısmında yer alan ilçelerden Beylikdüzü, güneyde Marmara, batıda Büyükçekmece ile komşu 360 km kare yüz ölçümü olan bir ilçedir.  Gecekondu yapılanması olmayan ender ilçelerden olan Beylikdüzü, devamlı yenilenen konut projeleri, lüks dairelere ev sahipliği yapar. Belediye tarafından devamlı bir proje hazırlığı söz konusudur. Elbette bu durumun taleplerle de yakından ilgisi vardır. İhtiyacın karşılanması, bölgeye olan yerleşim talepleri, inşaat sektörünü canlı tutmaktadır. Lüks yapılanmaya ek olarak yeşil alanlar konusunda da bölgenin hassas bir tavırda olduğu fark edilebilir. Park alanları, geniş kaldırımların kenarlarındaki ağaçlandırmaları ile ilçe Avrupa standartlarına uyum sağalmaktadır. İlçede gelişmiş ticari yapılanmaya ek olarak eşya yerleşim ve buradan başka yere eşya gönderim taleplerinizde Beylikdüzü nakliye firması ile iletişime geçmeniz önerilir. 

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda Beylikdüzü evden eve nakliye firması hedeflediğiniz güvenilir standartlara ulaşmanızı sağlar. Ekspertiz tarafından çıkarılan liste ve sözleşme kapsamı dahilinde, taşıma yapılırken eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Hedeflenen yere, zamanında teslimat garantisi veren firmamız, tüm süreç içinde sizin en iyi çözüm ortağınız olmayı hedefler. Yüksek katlar için asansörlü taşıma taleplerinizi de firmaya iletebilirsiniz. Donanım açısından yeterli araç ve gereç mevcuttur.

Banka Taşıma

Kurumsal yapılarda ihtiyacınız olan taşıma işlemlerini Beylikdüzü banka taşıma firması ile bulabilirsiniz. En değerli eşyalarınız, güvenlik açısından tüm önlemler alındıktan sonra uygun ambalaj işlemi ile hedeflenen yere götürülecektir. Ev taşıma işlemlerinde olduğu gibi önceden hazırlanan sözleşme ile sigortalı taşımacılık hizmeti verilir. İşleyişinizin aksamaması ve daha hızlı sonuç alabilmek adına küçük eşyaların önceden toplaması gerekmektedir. Sonrasında yeniden bir ambalaj işlemi yapılarak daha sağlıklı sonuç alınır. Kurumsal düzeyde çözüm olmayı hedefleyen firmamız, sizin belirlediğiniz zamanda şehir içi taşıma gerçekleştirir. Ancak firmamızdan sadece taşımacılık hizmeti almakla sınırlı kalmazsınız. Eşya depolama hizmeti ile bir süre için bekletilmesi gereken, yüksek daire kirası ödenmesi istenmeyen eşyalar güvenle depolanır. Miktar fazlalığına göre alan kiralayabilirsiniz.  Bunun dışında fuar alanı gibi rutin gerektiren işlemler için de taşıma hizmeti alabilirsiniz. İlk taşıma zamanı ve toplanma aşamasında firmamız destek verecektir.

Beylikduzu Nakliyat

Beylikdüzü eşya Depolama 

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Eşya Taşıma

Beyliküzü Ofis Taşıma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi