DUDULLU

Nakliyat işlemi ev ya da iş yerlerinde bulunan eşyaların farklı bir mekana taşınması işlemi olarak bilinir. Nakliye hizmetleri ile evlerde ya da iş yerlerinde bulunan her türlü eşyanın montajı da şirketler tarafından yapılır. Dudullu evden eve nakliyat firmaları da bu semtte yer alan tüm ev ve iş yerlerinin taşıma işlemleri için her türlü konforu sağlamaktadır.

Dudullu Nasıl Bir Yerdir?

Dudullu, İstanbul semtlerinden birisidir. Aşağı ve yukarı Dudullu olarak anılır. Hatta Ümraniye de yukarı Dudullu da bulunmaktadır. Dudullu 1983 yılından itibaren İstanbul’un sayılı sanayi bölgelerinden birisi haline gelmiştir. Özellikle Organize Küçük Sanatlar ile Sanayi alanı olarak kurulmuştur. Ayrıca bu bölge Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi ünvanını da almıştır. İş yerlerinin olması, bu alanda özellikle iş yerleri açısından farklı taşınma alanlarının da doğmasını sağlamıştır. Yeni iş yerlerinin açılması ise sanayi bölgesinde kurulan farklı şirketlerinin daima, bulundukları ortamlarda nakliyat şirketlerine ihtiyaç duymalarına neden olmuştur. Sanayi bölgesinde ki şirketlerin, iş yerlerinin haricinde bu semt, yakın çevre de çalışan işçiler için de yerleşim alanı haline gelmiştir. Bu sebeplerden Dudullu nakliyat firmaları, bulundukları semt içerisinde hem ev, hem de iş yerlerinin nakliyat ihtiyaçlarını gidermektedirler.

Nakliyat Nasıl Yapılmalıdır?

Nakliyat firmasının ayarlanmasının ardından, ev taşıma işlemlerinin öncesinde evin bulunulduğu yerin incelenmesi gerekmektedir. Ayrıca ev eşyalarının incelenmesi, eşyaların durumuna bakarak lazım olabilecek her türlü ekipmanın ve personelin ayarlanması açısından önemlidir. Özellikle asansörlü bir taşıma sisteminden faydalanılacak ise bulunulan mekanın cadde ya da otopark konumu çok önemlidir. Bu tespitlerin ardından eşyaların toparlanması taşıma şirketince yapılacak ise kullanılacak malzemenin önemi burada ortaya çıkmaktadır. Nakliyat öncesinde toplanacak eşyaların belirlenmesi ve kırılacak eşyaların sözleşme kapsamına girmesi gerekmektedir. Beyaz eşyaların montajlarının yapılması da bu sözleşme içerisinde yer almalıdır.

Taşınırken Yapılması Gerekenler

Ev taşımak firma tarafından profesyonel kişilerce yapıldığı zaman sorun olmasa da bu işleri yapacak olan kişiler ev sahipleri olursa oldukça planlı çalışılması gerekmektedir. Ayrıca Dudullu nakliyat gibi işinde titiz ve profesyonel kişilerce yapılacak her nakliye işlemi, kişilerin kendilerinin yapmasından çok daha kolay, rahat ve güvenilirdir.

Dudullu Evden Eve Nakliyat

Dudullu Eşya Taşıma

Dudullu Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi