Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızı bulunduğunuz yerden başka bi alana taşımak için evden eve nakliyat firması güvenle, garantili taşımacılık hizmeti vermektedir. Piyasadaki çok sayıda gelişigüzel uygulamaların aksine profesyonel bir bakış açısıyla faaliyetlerini sürdüren firma, zamanında teslimat anlayışıyla memnun kalmanızı sağlayacaktır.

Sigortalı Taşımacılık

Firmaya nakliyat için taleplerinizi ilettiğinizde öncesinde taşınacak eşyaların listesi çıkarılır. Bunun amacı taşıma esnasında olası zararların önüne geçilmesidir. Kırılma gibi sorunlarda oluşan zarar sigorta firması tarafından ödenir.

Ofis Taşımacılığı

Kurumsal platformdan ofis taşımacılığı için de talepleriniz iletebilirsiniz. İş yerinizde önemli evrakların da hassasiyetine dikkat edilerek işlem yapılmaktadır. Belirlenen yeni adrese zamanında nakliyat gerçekleşir.

Banka Taşıma

Banka taşımacılığı için başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Gereken donanım sağlanarak güvenle, eksiksiz taşımacılık hizmeti verilir.

Fuar Alanı Taşıması

Geçici bir süre için fuar alanı içerisinde bulunacak işletmenizin kurulum taşınma ve sökme işlemleri firma tarafından gerçekleşir. Zaman kaybı yaşamadan kolay ve pratik biçimde uygulama yapılmaktadır.

Güvenli Ambalaj

Eşyalarınız evden eve nakliye ile taşınmadan önce malzeme özelliklerine göre ambalajlanır ve kasa- varil gibi daha sağlam yerlere konur. Örneğin ayna için köpük, örtü ve ip uygulaması gibi. Mutfak malzemelerinin varillerde tek bir alanda toplanması, küçük parçalardan oluşan malzemelerin kasalarda toplanması gibi. Bu süreçte işlemlerin hızlı devam etmesi için mutfak malzemeleri gibi kırılacak eşyaların önceden ev sahibi tarafındna paketlenmesi artı olacaktır.

Asansörlü Taşımacılık

Yüksek katlara ulaşımın zorluğu nedeniyle özel teknik donanıma sahip asansörlü araçlarla taşımacılık işlemi gerçekleşmektedir. Eşyalar asansörle taşıma sırasında güvenle sorunsuz biçimde indirilir ve çıkarılır.

 

Şehir İçi ve Şehirlerarası Taşımacılık

Yaşadığınız yerde bulunan başka bir yere taşınmak için ya da tam tersine farklı bir şehre taşınmak adına şehirlerarası taşımacılık firmasından yararlanabilirsiniz.  Uzun yol için yapılan hazırlıklar ve kullanılan araçlar daha farklıdır. Aracın büyülüğü ve taşma sırasında hassasiyeti artar.  Bu sayede olası riskler daha da azaltılmış olur.

Parça Eşya Taşıma

Taşımak istediğiniz eşyalar çok fazla değilse, parça eşya taşıma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hali hazırda eşya taşıyan araçlarda bazen boşluklar kaldığı için bu alanlar değerlendirilmektedir. Kamyon için az olan eşyalar bu şekilde kalan boşluklarda değerlendirilir ve gideceği yere yine verilen zamanda ulaşır.  Ancak bu işlem öncesinde firma yetkilileriyle görüşülmesi ve zaman konusunda gecikme durumunun anlaşılması önerilir. Aynı yönde giden araçlarda ulaşım alanı kısa sürede gerçekleşirken değişik istikametlerde süre uzayabilir.

Kış Koşullarına Özel Önlemler

Eşyalarınızın zarar görmemesi adına hava durumu dikkate alınarak işlemler yapılmaktadır. Malzemelerin zarar görmemesi adına güzel havalar taşıma için ideal zamandır. Ancak aciliyeti olan durumlarda güvenle evden eve taşımacılık firmasından yardım alabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti

Firma bünyesinde verilen eşya depolama hizmeti, bir süre için eşyalarınızın bekletileceği alan için ideal mekân sağlar. Farklı depolama alanları, nem, ıslaklık, küf, güneş olmadan sorunsuz şekilde depolama sağlar.  Bir süreliğine farklı bir şehirde bulunmak istediğinizde ve var olan eşyaları bırakacak alan olmadığında bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Kiralanan alanın büyüklüğüne göre fiyatlandırma yapılacaktır. Ancak her şekilde ürünlerin güvenliği garanti edilir.

Taşımacılık Ücretleri

Tek, standart taşımacılık ücretlerinden bahsetmek ne yazık ki mümkün değildir. Bunun nedeni, her taşıma işleminde yol mesafesinin farklı olması, asansörlü taşıma olup olmaması ve ekstra hizmetlerdir. Bu durum taleplere göre değişeceği için müşterilerden istenen ücretlerde de değişik rakamlara neden olur. Ancak firma bünyesinde belirlenen fiyatlar, başlangıç aşamasından farklı sonuçlanmaz. Yani ilk başta müşterilerle hizmet kapsamı ve fiyatlandırma net bir şekilde görüşülür, anlaşmaya varılır.