KADIKÖY

Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta Kadıköy nakliyat firmaları güvenli, özenli ve kaliteli hizmet ile yanınızda.

Kadıköy Hakkında

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Kadıköy, Kocaeli Yarımadası’nın güneybatı kesiminde bulunmaktadır. Batı ve güneyde Marmara Denizi, kuzeyde Üsküdar, kuzeydoğuda Ataşehir ve doğuda Maltepe ilçeleriyle çevrilidir. Marmara sahili boyunca Haydarpaşa’dan Bostancı’ya doğru oldukça uzun bir sahil şeridine sahiptir. Kadıköy, kent içi ulaşım açısından önemli bir konuma sahiptir. İstanbul’un çeşitli semtlerini birbirine bağlayan bazı ana ulaşım yolları Kadıköy’den geçer. Eğitim, spor, kültürel aktiviteler gibi alanlarda oldukça gelişmiş olan ilçede nüfus yoğunluğu da giderek artmaktadır. Bu gelişmenin başlıca nedenleri arasında yıllarda yaşanan hızlı kentsel dönüşüm ve yeni inşaat faaliyetleri de gösterilebilir. Anadolu Yakası’nın kalbi konumundaki Kadıköy’de yaşamak birçok kişinin hayalidir. Kadıköy’de yaşamayı düşünüyorsanız ya da bazı sebepler yüzünden ilçeden taşınma fikrini varsa Kadıköy evden eve nakliyat firmaları sizin bir numaralı yardımcınız olacaktır. Kadıköy ilçesinde ev eşyanız, parça eşyalarınız, ofis eşyalarınız kısacası her çeşit eşyalarınızın nakliyesi alanında uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Nakliyat firmaları, sizlere yönelik gerçekleştirdiği hizmetler ile hızlı ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti vaat etmektedir. Eşya taşıma çalışmalarıyla, eşyalarınız öncelikle titizlikle paketlenir ve araca yerleştirilir. Kadıköy nakliyat firmaları evinize en sorunsuz şekilde ulaştırır ve hiç zarar görmeden teslimat – kurulum işlemi tamamlanır.

Evden Eve Nakliyat

Gelişen, büyüyen ve kalabalıklaşan dünyaya paralel olarak, evden eve nakliyat sektörü de kendiliğinden oluşmuştur. Bu sektöre zamanla bütün sosyal kültürlerin ortak ihtiyacına çözüm olarak ortaya çıkmıştır. Bu yöntemle, kolunuzu bile kaldırmadan, eşyalarınızın sizin kontrolünüz altında sistemli, düzenli ve özenle toparlanır, taşınır ve yerleştirilir. Gerek işinizden dolayı, gerekse özel istekleriniz doğrultusunda evinizi değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Böyle zamanlarda evden eve nakliyat firmalarının size sunduğu hizmetler aracılığıyla çabuk, kolay ve zahmetsizce taşınabilirsiniz. Gerek personel kadrosu gerekse kurumsal eşya taşıma politikaları ile uzun yıllar taşımacılık alanında iz bırakan nakliyat hizmetleri veren firmalar, sizlere günlük rutin yaşamınızı etkilemeyecek taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Taşınmak oldukça zahmetli bir iştir ve nakliye firmaları sizlerin üzerinde var olan bu yükü sıfıra indirerek, eşyalarınızın yeni adresine teslimat süreci boyunca sorumluluğunu almaktadır. Eşyalarınız her daim en güvenilir ve garantili bir şekilde taşınıyor. Sizler de hem ev eşyalarınız hem de kurumsal eşyalarınızın nakliye işlemlerini evden eve nakliyat firmalarıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Nakliye ile Taşınma

Taşınma işlemi, nakliye firması ile görüştüğünüz andan itibaren başlar ve bazı sıralamaları takip ederek devam eder. Taşınma öncesi nakliyat sigortası hazırlanır. Nakliyat çalışmalarında sizlere, eşya sigortalama işlemi yapılıyoruz. Nakliyat sigortaları aracılığında, taşınma işlemine tabi tutulan eşyalarınız güvence altına alınmaktadır. Yeni evinize ya da ofisinize taşınacağınız gün, eşya ambalajlama işlemi yapılıyor. Eşyalarınız taşınırken paketleme işlemi yapılmaktadır. Eşya ambalajlama çalışmaları işinde uzman personeller aracılığıyla yapılır. Bu sayede eşyalarınız emin ellerde güvence altına alınır. Montaj gerektiren eşyalarınız sökülür. Taşınma esnasında eşyalarınızdan bazılarının montaj ihtiyacı olabilir. Özellikle mobilyalarda bu işleme gerek duyulabilir. Nakliyat firmaları taşınması zor, büyük eşyalarınızda da sizlere bu hizmet veriyor. Daha sonra eşyalarınızın araca yükleme işi yapılır. Ambalajlama işlemi tamamlanan eşyalarınız, nakliyat aracına yüklenmesi için son derece dikkatli ve özenli bir şekilde taşınır. Bu şekilde eşyalarınız hiçbir zarar görmemiş olur.  Eşyalarınız nakliyat aracına itinalı şekilde yerleştirilir. Yolculuğa hazırlanan eşyalarınız, nakliyat personellerimiz önderliğinde en sağlıklı şekilde nakliyat aracımıza yerleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi