KARTAL

Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta Kartal nakliyat firmaları kaliteli, güvenli ve özverili hizmet ile yanınızda.

Kartal Hakkında

Kartal, Anadolu Yakası’nda, Marmara Denizi kıyısında, Kocaeli Yarımadası’nın güney batısında yer almaktadır. İstanbul’un en yüksek yeri olan Aydos Dağı ve İstanbul’un Balkonu olarak adlandırılan Yakacık Tepesi de yine Kartal’dadır. Kartal ilçesi sağlık kurumları açısından İstanbul’un en zengin ilçelerinin başında gelir. İlçede 4 adet devlet hastanesi, 3 adet özel hastane, 5 adet poliklinik ve 9 adet tıp merkezi yer almaktadır. Cumhuriyetin ilk yıllarında endüstriyel bir bölge olarak tasarlanan ve gelişen Kartal, özellikle 80’lerden sonra İstanbul’un merkez yaşam alanlarından biri haline geldi. Kartal’ın sosyo-kültürel yapısı çok çeşitlilik göstermektedir. Bunda iç göçün ve buna bağlı olarak hızla artan nüfusun etkisi vardır. Ulaşım olanaklarının da son yıllarda arttığı Kartal’da yeni yapılaşmalar dikkat çekmektedir. Ormanların içinde, sessiz sakin bir yaşam alanı arıyorsanız, Kartal tam size göre. Kartal evden eve nakliyat firmaları sayesinde mevcut bulunduğunuz yerden Kartal’a güvenli bir şekilde zahmetsizce taşınabilirsiniz. Metropol haline gelen şehrin yoğunluğu ve çalışma hayatının zorluğuyla uğraşırken, taşınmak artık sizin için dert değil. Elinizi bile kaldırmadan, yorulmadan ve taşınma stresiyle karşı karşıya kalmadan kolaylıkla taşınmak elinizde. Kartal nakliyat firmaları ile hem şehir içi hem de şehirlerarası eşyalarınızı taşınmak çok kolay.

Nakliye Hizmeti

Kartal evden eve nakliyat firmaları, nakliye sektöründe var oldukları günden bu yana her daim müşterilerinin memnuniyetini kazanan işlere imza atmaktadırlar. Her geçen gün daha geniş kitlelere hizmet sunan ve müşteri potansiyelini arttıran firmalar, bu sayede çok yoğun çalışma temposu içerisinde deneyimli ve tecrübeli ekipleriyle ülkenin bir ucundan diğer bir ucuna ev ve iş yerlerini profesyonelce taşımaktadırlar. Her daim kendilerini yenileyen ve geliştiren nakliye firmaları, kullanmış oldukları kaliteli malzemeler, bakımlı araçlar ve sektöre yeni dahil olan sistemler sayesinde çok kısa süreler içerisinde müşterilerine hizmet vermektedirler.

Fiyatlarını ve ödeme koşullarını günümüz şartlarına göre uygun tutan Kartal nakliyat firmaları bu sayede kaliteli hizmetin ne derece ucuza alınabileceğini göstermektedir. Firmalar bünyesinde bulunan taşıyıcı çalışanların yanı sıra bulunmakta olan deneyimli marangozlar da ebatları büyük olan ve kurulum gerektiren eşyalarınızı eski evlerinizden özenle alarak yeni evlerinizde yeni yerlerine monte etmekteler. Bu kurulum imkânı sayesinde sizler de ekstra masraflardan kurtulmuş olacaksınız. İstediğiniz katlardaki dairelere ve istediğiniz il ve ilçelere eşyalarınızı taşıyan Kartal nakliye firmalarının asıl amacı para kazanmak değil, memnun müşteri kazanmaktır. Müşterilerini mağdur etmeyen ve kendilerinden kaynaklı sorunlara müdahale ederek anında çözüm üreten firmalar bu sayede müşteri potansiyelini artırmaktalar.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat; eşyalarınız, evden eve nakliyat firmaları ile nadir de olsa yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde oluşan hasarlar ödenene kadar karşı ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve ambalaj; ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir konudur. Çünkü ustaca ambalajlanmış eşyalarınız gideceği yere kadar sıfır zararla sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis taşımacılığı; nakliye firmaları sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi taşımacılık hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar şirket adına çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınır.

Nakliyat ve depolama; nakliye şirketleri, taşınılacak mekanın hazır olmaması durumunda ise sizlere depolama hizmeti sunmaktadır. Depolanacak eşyalarınız cinsine göre ayrılarak depolarda saklanmaktadır.

Kartal Evden Eve Fiyatları

Evden Eve Taşıma Fiyatları Eşya Durumuna Kat Durumuna Gore Fiyatlar Deyişiyor Eşya Durumu 1+1 2+1 3+1 Olarak Fiyatlandırılıyor Bu Eşyalara Gore Nakliye Aracı Ve Personel Gonderiliyor Ona Gorde Giderler Hesaplanılıyor Ve Muşteriye Fiyat Verilir

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Taşıma

Kartal Nakliye

Yorumlar

  1. Yavuz irkilata Şubat 17, 2017 at 7:32 pm

    Hersey cok profesyonelce idi emeği gecen herkese tesekurler…..

  2. Cantürk saman Şubat 18, 2017 at 3:32 pm

    Merheba yazıcıoğlu nakliyat geçen gün evimi taşıdınız göstermiş oldugunuz itinalı taşımanızdan dolayı tüm ekibinize teşekkür ederim.Hayırlı çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi