KAYIŞDAĞI

İstanbul’un Yeditepe olduğu söylenir yani yedi tane tepenin üzerine kurulduğu işte Kayışdağı semti de ismini 438 metre yüksekliğinde ki Kayış Dağı’ndan almıştır. İstanbul’un diğer bütün semtleri gibi kalabalık nüfusu olan bu mahallede kişilerin taşınma ihtiyaçları da elbette ki diğer yerlere göre daha fazla olmaktadır. Talep arttıkça fırsatçılara da gün doğarken gayri resmi firmalarında çoğalması içten bile değildir, sadece para kazanabilmek adına Kayışdağı evden eve nakliyat firmalarının içinde firmamız gibi işini tam anlamıyla yapan işletmelerin de ismini kötüye çıkartmaktadır. Sizlerde tüketici ve hizmet alan kişiler olarak dikkatli davranıp bu tür emek ve hak hırsızlarına mahal vermemelisiniz. 

Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul gibi iyi yaşam şartları sağladığına inanılan büyükşehirlere kırsal alanlardan göçlerin meydana geldiği herkesçe bilinmektedir. Tabi hiç bilmediğin ve henüz iş bulamadığın bir şehre gidince illaki ekonomik açıdan daha uygun olan evlerin olduğu semtler seçilir sizde bulunduğunuz şehirden taşınmak zorunda iseniz öncelikle şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firmaları araştırmalısınız. Hatta anlaşacağınız firma gideceğiniz ilden olursa size daha uyguna mal olabilir, firmamızı yapacağınız küçük bir araştırma sonucunda en iyiler arasında bulmanız mümkündür. Şehirlerarası nakliye işlerinde en uygun fiyat garantisi ve uzun yollarda önemli olan deneyimli şoförlerimiz ve ambalajlama konusunda deneyimli taşıma personelimiz ile sizlere kusursuz hizmet vermekteyiz. Uzun mesafeli taşınma işlerinde kişilerin ilk dikkat edeceği maddi kolaylık unsurunu size sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel Etkinlik Taşımacılığı

Uzak mesafe nakliye işleri sadece daire eşyaları ile ev taşımacılığı olarak olmaz bazen fuar ve benzeri özel etkinlikler içinde nakliyat şirketleri ile çalışma sağlanabilir. Özellikle çalıştığınız sektör konusu bu gibi durumlarda önemlidir, satışını yaptığınız ürünleri hafif yük araçları ile taşımanızın mümkün olmadığı durumlarda ya da dekorasyonu ile götürülmesi gereken durumlarda özellikle nakliye firmaları seçilir. Hem ürünlerinizi garantili olarak taşıtabilirsiniz hem de bu şekilde daha ekonomik olmuş olur. Hatta bu tür uygulamalar için nakliye anlaşacağınız nakliye firması ile gidiş dönüş olarak anlaşırsanız daha da uygun bir fiyatla ekonomi sağlamış olursunuz.

Kayışdağı Evden Eve Nakliyat

Kayışdağı Eşya Taşıma

Kayışdağı Evden Eve

Kayışdağı Eşya Depolama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi