MALTEPE

Maltepe nakliyat firmaları ile şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta güvenli, özenli, profesyonel ve kaliteli hizmet.

Maltepe Hakkında

Marmara Denizi’ne kıyısı olan Maltepe, Anadolu Yakası’nda bulunan bir ilçedir. İstanbul’un 10’uncu büyük ilçesi konumunda olan Maltepe, Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir ilçeleriyle komşudur. Eskiden yeşil alanlarıyla bilinen ilçede günümüzde düzlük alanlardaki bağ ve bahçeler, tepelerin yamaçlarını saran yeşil ormanlar azalmış, tarla ve otlakların yerine yerleşim alanları, iş yerleri, atölyeler ve fabrikalar kurulmuştur. İlçede ulaşım demiryolu ve karayolu ile sağlanmaktadır. Demiryolu, Maltepe’nin D-100 Karayolu altında kalan eski Maltepe’nin kurulmuş olduğu güzergahtır. Maltepe’de 7 adet üniversite, 43 adet ilköğretim okulu, 4 adet meslek lisesi, 4 lise, 3 Anadolu Lisesi, 1 adet Anadolu Teknik Lisesi ve 2 adet Halk Eğitim Merkezi vardır. Genç nüfusun bir hayli yoğun olduğu ilçe, sosyal-kültürel açıdan da gelişme göstermektedir. İlçeye bağlı 18 mahalle bulunmaktadır. İstanbul’un geniş bir alana yayılan bu sakin ilçesinde yaşamak ve yerleşmek artık çok kolay. Maltepe evden eve nakliyat firmaları sayesinde güvenli bir şekilde zahmetsizce taşınabilirsiniz. Çalışma hayatının yoğunluğu, günlük uğraşlar ve kent karmaşasına karşı elinizi hiçbir eşyaya sürmeden, yorulmadan ve taşınma stresiyle karşı karşıya kalmadan kolaylıkla taşınmak elinizde. Maltepe nakliyat firmalarıyla ister şehir içi ister şehirlerarası taşınmak yorucu ve sıkıntılı olmaktan çıkıyor.

Nakliye Firmaları

Maltepe evden eve nakliyat firmaları, taşımacılık sektörüne yer alan son teknoloji ürünlerinden kullanarak eşyalarınızı çok kısa süreler içerisinde müşterilerine hiçbir mağduriyet yaşatmadan ulaştırmaktadır. Firmalar, eşyaların paketlenmesinde en kaliteli malzeme ve ambalajları tercih etmektedirler. Böylece taşımayı gerçekleştirecekleri araçları da yeni modellerde bakımlı araçlardan seçerek nakliye sırasında hiçbir sorun yaşatmamaktadırlar. Firmalar, her gün birçok ev ve iş yerlerini bir şehirden başka bir şehre ya da ilçeden ilçeye taşımaktadırlar. Bu kaliteli hizmeti uygun fiyatlarda sunarak herkesin zorlanmadan eşyalarını rahatlıkla taşımalarına olanak sağlamaktadırlar.

Günümüzde firmaların tarafından her taşınmada mutlaka kullanılan asansör sistemi sayesinde tüm firma çalışanları da yorulmadan, en yüksek katlardaki dairelerden eşyaları kısa süreler içerisinde taşıyarak araçlara yerleştirmekteler. Bu sistemin sağlamış olduğu diğer bir avantaj ise taşınmalar sırasında oluşabilecek gürültülere karşı apartman sakinleriyle ve yöneticilerle yaşanmakta olan tartışmalarda bu sistem sayesinde son bulmaktadır. Maltepe evden eve nakliyat firmaları taşıma işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlatarak, her daim müşterilerinin memnuniyetini kazanmakta ve bu sayede müşteri potansiyelini de artırmaktadırlar.

Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliyat firmaları tarafından sizlere sunulmakta olan bu kaliteli hizmet sayesinde özel eşyalarımız haricinde elinizi hiçbir şeye sürmeden koca bir ev eşyasını yeni yerlerine taşıma hizmeti verilmektedir. Eskiden günler süren ve sizleri çok yoran bu taşınmaların ardından yeni evlerimizin tadını çıkaramadan yoğun iş tempomuza geri dönmek zorunda kalırdınız. Bu mükemmel kolaylık, eskiden hayal bile edilemezdi. Ancak şimdi yalnızca hayal etmekle kalıp, tüm eşyaları eski evlerimizde tek tek paketleyip, yeni evlerinizde tek tek açılarak yeni yerlerine koyulmaktadır.

Evlerinizi güvenle teslim ettiğiniz evden eve nakliyat firmaları bünyesinde çalışmakta olan elemanlara anahtarlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Böylece başlarında beklemenize gerek kalmadan sanki kendi eşyalarıymış gibi özenerek eşyalarınız firma elemanları tarafından taşımaktadır. Firmalar, aynı gün içerisinde eski evlerinizden tüm eşyalarınızı toplayarak yeni evlerinizde yeni yerlerine söylenen saatlerde taşınma hizmeti vermektedirler. Bu şahane imkandan faydalanarak kendinizi yormadan ve normal günlük yaşantınızı aksatmadan sizde evlerinizi istediğiniz adreslere taşıyabilirsiniz.

 

Yorumlar

  1. Hamit Şubat 17, 2017 at 11:01 pm

    Üsküdar’dan Kartal’a evimi taşıyan Yazıcıoğlu nakliyattan çok memnun oldum. İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi