Parça Eşya Taşıma

Karmaşık tanımlara neden olabilen parça eşya taşıma hizmeti, kurumsal taşımacılık firmasının sağladığı avantajlı bir uygulamadır.  Bir yerden baka bir yere taşınması gereken eşyalarınızın yarısı ya da bir bölümü boş olan araçların içerisinde taşınması durumu parça eşya taşıması olarak tanımlanmaktadır. Zaten belirli bir yöne hareket eden araçta boş alanların değerlendirilmesi adına etkili bir uygulamadır.

Parça Eşya Nakliyat

Büyük taşıma araçlarının içerisinde bazen boş alanlar kalabilir. Neredeyse bir ev kadar boşluk olduğunda parça eşya nakliyat hizmeti karşılıklı avantajın olduğu bir hizmettir. Ambalaj, güvenlik ve zamanlama konusunda gösterilen hassasiyetle rahat bir şekilde hizmet talep edebilirsiniz.

Ne Kadar Sürede Ulaşım Gerçekleşir?

Bu sorunun yanıtı aslında aracın istikameti ve şehir içi- şehirlerarası durumla da yakından ilgilidir. Şehirlerarası nakliye aracı içinde boş yer varsa ve gideceği yerden eşyalar alınacaksa o şehre normalde ne zaman ulaşırsa,5-6 saat gibi o zaman ulaşım gerçekleşir.  Ancak istikamette değişiklik olması halinde sürede değişiklik olabilir.  Kesin bir süre alabilmek için değişken bir durum olduğundan firma yetkilisiyle görüşme yapmak en mantıklı durum olacaktır.

Parça Taşımacılıkta Ücretlendirme

Taşınacak eşyaların ne kadar alan kapladığı parça taşımacılık ücretleri konusunda belirleyicidir. Ayrıca mesafe ve ekstra hizmetler de ücretlendirmede etkili olacaktır.

Ekonomik Avantaj

Çok fazla eşyası olmayanlar ancak bunun için büyük bir kamyon da tutmak istemeyen müşteriler için parça eşya taşıma hizmeti avantajlıdır. Örneğin evinizde birkaç parça büyük eşya olduğu düşünülürse, bunun için ayrıca araç kiralamak yerine hali hazırda boş yeri olan araçları kullanmak daha ekonomik olacaktır. Zaten fiyatlandırmayla ilgili bilgi alırken de bu farkı hissedebilirsiniz.  Bunun dışında taşıma işleminin kalitesi açısından bir fark oluşmaz. Firmanın sağladığı hizmetlerin her biri ideal çözümler sunar.

Geniş Kapsamlı Hizmet Ağı

Hizmet ağı bakımından kurumsal evden eve nakliyat firması çok yönlü kapsama sahiptir. Asansörlü taşımacılık, eşya depolama, iş yeri taşımacılık gibi faaliyetleri olan kurumdan, sistemli, müşteri memnuniyetini önemseyen, güvenli taşıma hizmetlerini alabilirsiniz. Talep edilen her hizmette en iyi sonuçların alınması hedeflenir. Eşyaların kullanım değerlerine önem verilir.