UĞURMUMCU

Önceden evden eve eşya taşımak rastgele bulunan kamyonlar ile yapılmakta ve yollardan bulunan hamallar ile sağlanmaktaydı. Günümüzde ise daha da bilinçlenen toplum, bu işi sektör haline getirerek daha düzgün ve garantili yapmaya başladı. İnsanlar bir bardağın dahi zarar görmemesi için taşıma şirketleri ile anlaşmaya başladı. Uğur Mumcu evden eve nakliyat firması gibi güvenli ve sağlam çalışan firmalardan destek alır hale geldi.

Uğur Mumcu Semti

Uğur Mumcu semti, İstanbul Kartal İlçesine bağlı bir yerleşim yeridir. Bu semtin önceki yıllarda gecekondu semti olması nedeni ile belediyenin 1985 yılında aldığı karar sonucunda kentsel dönüşüm projesi başlanmış ve bununla birlikte kooperatiflerin yaptığı evler bulunmaktadır. D-100 karayoluna bağlanan Samandıra- Kartal bağlantısının bulunduğu yer ile Aydos ormanı arasında yer almaktadır. Aydos ormanına yakın olması ve sakin bir semt olması nedeni ile tercih sebebi olan mahalle; Uğur Mumcu nakliyat firmaları sayesinde taşınma konusunda sıkıntı yaşamamaktadır.

Taşınmanın Püf Noktaları

Taşınmak planlı ve programlı hareket etmeyi gerektirir. Bunun için ilk önce yapılması gerekenlerin planlanması, buna göre de hareket edilmesi gerekmektedir. Taşınma öncesinde güvenilir bir nakliye şirketi bulunması için araştırma yapılması gerekmektedir. Daha sonra fazla eşyaların elden çıkarılması ve gerekli eşyalar ile ilgili olarak liste tutulması önemlidir. Eşyaların istiflenmesi taşıma şirketince yapılacaksa, eşyalara zarar gelmesi durumunda zararın karşılanması ile ilgili olarak sözleşme yapılmasına dikkat edilmelidir. Taşıma şirketince yapılacak düzenlemede eşyaların belli bir hijyen ile yapılması sağlanmalıdır. En son koli yapılan eşyaların nerede olduğunun bilinmesi açısından etiketleme yapılması uygun olacaktır.

Nakliyat Şirketi Nasıl Olmalı?

Nakliyat şirketi seçerken her türlü güvenceyi verebilecek belgelere sahip olmalıdır. Tam donanımlı olmalıdır. Nakliyat arabaları şirketin kendisine ait olmalı, bunun anlaşılması için de nakliyat araçlarında şirket ismi adres ve telefon bilgileri bulunmalıdır. Asansörlü bir taşıma sistemi olmalıdır. Eşyaların toplanması sırasında özellikle evin odaları ile ilgili detayı sormalı ve en ince ayrıntıya dahi dikkat etmelidir. Eşyalara gelebilecek zararlar konusunda garanti verebilmelidir. Her şeyden önce Uğur Mumcu Nakliyat gibi sağlam bir firma olmalıdır

Uğurmumcu Eşya Taşıma

Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat

Uğurmumcu Parça Eşya Taşıma

Uğurmumcu Evden Eve 

Ugurmumcu Eşya Depolama

Ugurmumcu Ofis Taşıma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi