YENİBOSNA

Bahçelievler ilçesine bağlı olan Yenibosna semti, özellikle 1990 yılı sonrasında ani bir nüfus artışı içine girmiştir. Plansız büyümekle berber batı kesiminde genelde sanayi sektörünün geliştiği, doğu bölgesinde de yerleşim alanlarının yoğunlaştığı görülür. Ancak yerleşim bölgelerine yakın şekilde hazırlanan projeler, outlet mağazalar bu civardaki iş dünyasını da hareketlendirmiştir. Bu açıdan Kuyumcukent, dış ticaret öne çıkan bölgelerdir. Tekstil açısından bazı gelişmelerin odak noktasında olması yanında trafik ağı bakımından da önemli bir kesişim yeri olduğu görülebilir. En işlek caddelerin oluşturulduğu bölgede bu durum nüfusun artışına da paralel biçimde gerçekleşmektedir.  Semt hakkında kısa bir bilgi verdikten sora bölgede taşıma ihtiyaçlarınız için Yenibosna evden eve nakliyat firmasının yardımcı olacağını eklemek gerekiyor.  

Yenibosna Eşya Depolama

Evden eve taşımacılık ve eşya depolama hizmetleri için Yenibosna evden eve nakliye firmasına başvuru yapabilirsiniz. Firmamızda sigortalı, asansörlü nakliye hizmetleri yanında eşya depolama hizmeti için de taleplerinizi iletebilirsiniz. Bir süre için bekletilmesi gereken, kullanılmayacak eşyalarınıza devasa daire kiraları ödememek için depo alanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Eşya çokluğuna göre değişik ebatlarda alanlar kullanıma sunulmaktadır. Bekleme süresi boyunca herhangi bir sorun olmadan, eşyalara zarar vermeden saklama gerçekleşir. Depo alanına çevre koşulları etki etmez, tüm önlemler alınmıştır. Bunun dışında şehir içi taşıma taleplerinizde zaman ve hizmet kalitesi açısından gereken özen gösterilir.

Nakliyat ve Depolama Fiyatları

Birçok kişi için taşıma ve depolama ücretleri işin en önemli kısmını oluşturuyor.  Taşımacılık ücretlerinden başlanırsa Yenibosna nakliye ücretleri eşyaların gideceği yere ve kapladığı alana göre değişir. Eşya çok olunca araç da büyür ve verilen emek de artar. Aynı şekilde yol uzadıkça harcanan yakıt da artığı için bu tür bir fiyat politikasına geçilir.   Depolama alanına gelince, fiyatlarda eşyaların çokluğu ve kalma süresi belirleyici olacaktır.  Çok uzun süre beklemede olacak eşyalar için firmayla indirim konusunda detay alabilirsiniz. Bunun dışında talep edilen ücretler verilen kaliteli hizmetin karşılığı olacaktır. Yani firmayla iş birliği içine girildiğinde kafanızda soru işareti kalmaz ve yapılan ödemeden pişman olunmaz.  Denge ideal biçimde sağlanır.

Yenibosna Nakliye

Yenibosna Evden Eve Nakliyat

Yenibosna Eşya Taşıma

Yenibosna Eşya Depolama

Yenibosna Evden Eve

Yorumlar

  1. hatice ayaz Mart 18, 2017 at 8:01 pm

    ben yenibosna da eşyalarım halkalıya taşıtırdım eşyalarımı çok itnalı bie şekilde taşımasını yaptılar burda yenibosna evden eve nakliyat yazicioglu taşıma firmasına çok teşekur ederim eşyalarımı yeni olduğu için çok endişeliydim ama gerçekten personeleri bu işte çok uzmanlar oyle bir paketleme yaptılarki çok şaşırdım gitigımiz yeni evimdede her şeyi aynı yerinde kurulumunu yaptılar tek kelimeyle super firma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi